KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Sidentavla 9985350
nr 998 5350
Sidentavla
1800-tal, 36x48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:49:57
100 kr
200 kr